Jest w roku taki radosny dzień, na który czekają wszystkie dzieci, przypominający nam że święta Bożego Narodzenia tuż, tuż , ten dzień to MIKOŁAJKI.W tym dniu Onkoludki też z niecierpliwością wyczekiwali tego wspaniałego świętego, który rozdziela prezenty, oczekiwanie umilały nam panie z przedszkola „MALI ODKRYWCY "poprzez zabawy, konkursy.

Odwiedziła nas grupa osób ze Stowarzyszenia JUMPER STEPS – formacja taneczno-akrobatyczno-sportowa, która wywołała radość na nie tylko wśród najmłodszych, ale również rodziców. Swoje umiejętności akrobatyczno-taneczne zaprezentowały również Onkoludki.

Mamy mogły skorzystać z usług kosmetycznych, Panie Joanna i Kasia z Firmy AVON robiły makijaże, manicure, udzielały porad kosmetycznych.

Nagle wśród radosnych zabaw usłyszeliśmy głos dzwoneczka - to Mikołaj z workiem prezentów zawitał do nas. Wszyscy byli grzeczni, więc nikt nie otrzymał rózgi, małe buziaczki tych jakże dzielnych bohaterów wpatrzone były w Mikołaja z niecierpliwością czekając kiedy zostaną wyczytani. Pomęczeni, ale radośni z niecierpliwością będziemy oczekiwać kolejnych Mikołajek.

Dziękujemy Panu Wojciechowi Kossakowskiemu Posłowi na Sejm RP, za wcielenie się w rolę Mikołaja. W szczególny sposób pragniemy podziękować Pani Irenie Wierzbickiej – dyrektor przedszkola "Mali Odkrywcy ", za udostępnienie sal przedszkolnych na czas organizacji Mikołajek, paniom z przedszkola- Marlenie , Marlenie ,,Kamili za przeprowadzenie zabaw, Firmie AVON w osobach pani Joanny i Katarzyny,
Stowarzyszeniu Jumper Steps za animacje, naszym wspaniałym Onkoludkom że byli z nami tego dnia.