Jest w roku taki radosny dzień, na który czekają wszystkie dzieci, przypominający nam że święta Bożego Narodzenia tuż, tuż , ten dzień to MIKOŁAJKI.W tym dniu Onkoludki też z niecierpliwością wyczekiwali tego wspaniałego świętego, który rozdziela prezenty, oczekiwanie umilały nam panie z przedszkola „MALI ODKRYWCY "poprzez zabawy, konkursy.

W dniu 21.11.2015 r. ełczanie mogli uczestniczyć w maratonie zumby oraz zajęciach z Hardcrossu. Na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 4. Podczas imprezy odbywały się także licytacje przedmiotów oddanych na aukcje. Zebraliśmy 4171 zł na leczenie Julki, która po raz trzeci zachorowała na białaczkę.

W dniu 21.10.2015 r. pięcioro dzieci podopiecznych stowarzyszenia, którzy maja problem z jazdą na rowerze dwukołowym otrzymało rowerki rehabilitacyjne, które pomogą im w odzyskaniu kondycji fizycznej.

Po wakacyjnej przerwie miło było znów się spotkać, park linowy, koniki, ognisko, to tylko część atrakcji przygotowanych dla naszych zwycięzców. Nowa przyjaciółka onkoludków Asia Koszykowska podarowała wspaniałe zabawki, które sprawiły ogromną radość wszystkim dzieciom. W ramach akcji "Szyjemy celinki dla chłopca i dziewczynki" nasi podopieczni otrzymali przepiękne poduszeczki, ręcznie wyszywane wzory, bardzo kolorowe, które wzbudziły zachwyt nie tylko dzieci, ale również rodziców.

spelniamy marzenia

Dnia 18 sierpnia razem z platformą Nadrukomat.com ruszyliśmy z Kampanią Spełniamy Marzenia Dzieci mająca na celu wsparcie małych marzycieli, podopiecznych naszego Stowarzyszenia. Kupując koszulkę, bądź torbę z kolorowym kampanijnym nadrukiem, dokładasz swoją cegiełkę w uszczęśliwienie dzieci. Cały zebrany dochód zostanie przekazany na cele dobroczynne.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Back to top